ERA-6AED510V
DigiKeys varenummer
P123854TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123854CT-ND - Afskåret tape (CT)
P123854DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ERA-6AED510V
Beskrivelse
RES SMD 51 OHM 0.5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ERA-6AED510V Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Vis tomme attributter
Kategori
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)