MDS-250APB12 AA
DigiKeys varenummer
1145-1191-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDS-250APB12 AA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 12V 90 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Vis tomme attributter
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
90,5%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universaludgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,40" H (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spænding - Output 1
12V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Strøm - Output 1
12.5 A