FL75L10A
FL75L10A
FL75L10 A
DigiKeys varenummer
1144-FL75L10A-ND
Producenter
Producentens varenummer
FL75L10 A
Beskrivelse
LINE FILTER 75VDC 10A TH
Producentens standard leveringstid
52 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC EMC/EMI Linjefilter 10 A AC Tofaset PC-ben
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FL75L10 A Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Vis tomme attributter
Kategori
Spænding - Nominel DC
75V
Producenter
Delta Electronics
Strøm
10 A
Serie
Applikationer
Universal
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 110°C