B70SR12424A det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Delta Electronics
På lager: 0
Datablad
Indkapslet DC-DC-omformere 1 Output 12,4V 24A 106V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B70SR12424A
DigiKeys varenummer
941-1648-ND
Producenter
Producentens varenummer
B70SR12424A
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Vis tomme attributter
Kategori
Strøm - Output (maks.)
24A
Producenter
Delta Electronics
Effekt (Watt)
298W
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Effektivitet
90%
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 75°C
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (min.)
36V
Størrelse/dimension
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Spænding - Input (maks.)
106V
Godkendelsesagentur
CE, UL
Antal output
1
Grundlæggende varenummer
Spænding - Output 1
12,4V