UWD1A330MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nichicon
In Stock: 1.282
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 441
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
Direct
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
In Stock: 74
Upgrade
Upgrade
Chemi-Con
Cornell Dubilier Knowles
33 µF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C