UCD1A330MCL6GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Nichicon
In Stock: 166
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 1.282
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Parametric Equivalent
In Stock: 441
Upgrade
Panasonic Industry
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
33 µF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C