OSC32.768K-1.8I/S22T
DigiKeys varenummer
3155-OSC32.768K-1.8I/S22TTR-ND - Tape & Reel (TR)
3155-OSC32.768K-1.8I/S22TCT-ND - Afskåret tape (CT)
3155-OSC32.768K-1.8I/S22TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
OSC32.768K-1.8I/S22T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
1,5mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)