MCF45M15A/SM756
DigiKeys varenummer
3155-MCF45M15A/SM756TR-ND - Tape & Reel (TR)
3155-MCF45M15A/SM756CT-ND - Afskåret tape (CT)
3155-MCF45M15A/SM756DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MCF45M15A/SM756
Beskrivelse
MONO XTAL 45MHZ 2P 4DB SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
45 MHz Midten 560 Ohms Monolitisk krystalfilter Overflademontering 4dB 15 kHz
Kategori
Båndbredde
15 kHz
Producenter
YIC
Rippel
1dB
Serie
Antal poler
2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens - Center
45 MHz
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Impedans
560 Ohms
Højde (maks.)
0,055" (1,40mm)