MCF21.4M7A/SM756
DigiKeys varenummer
3155-MCF21.4M7A/SM756TR-ND - Tape & Reel (TR)
3155-MCF21.4M7A/SM756CT-ND - Afskåret tape (CT)
3155-MCF21.4M7A/SM756DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MCF21.4M7A/SM756
Beskrivelse
MONO XTAL 21.4MHZ 2P 2DB SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
21.4 MHz Midten 850 Ohms Monolitisk krystalfilter Overflademontering 2dB 7.5 kHz
Kategori
Båndbredde
7.5 kHz
Producenter
YIC
Rippel
1dB
Serie
Antal poler
2
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens - Center
21.4 MHz
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Impedans
850 Ohms
Højde (maks.)
0,055" (1,40mm)