32.768K12.5P2/DT26
DigiKeys varenummer
3155-32.768K12.5P2/DT26-ND
Producenter
Producentens varenummer
32.768K12.5P2/DT26
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF DIP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 40 kOhms Cylindrisk beholder, Radial
Kategori
Belastningskapacitans
12,5pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 kOhms
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Monteringstype
Hulmontering
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,079" diam. x 0,236" L (2,00mm x 6,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)