YC164-JR-07820KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
820k Ohm ±5% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk, arrays ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YC164-JR-07820KL
DigiKeys varenummer
YC164J-820KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
YC164-JR-07820KL
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 820K OHM 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
YC164-JR-07820KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kvalifikation
AEC-Q200
Modstand (Ohm)
820k
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Antal ben
8
Grundlæggende varenummer
Effekt pr. element
62,5mW