YC164-FR-07422RL
DigiKeys varenummer
13-YC164-FR-07422RL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
YC164-FR-07422RL
Beskrivelse
RESISTOR CHIP
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
422 Ohm ±1% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
EDA/CAD-modeller
YC164-FR-07422RL Modeller
Kategori
Effekt pr. element
62,5mW
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Modstand (Ohm)
422
Leverandørs enhedspakning
1206
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)