YC164-FR-0710KL er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Panasonic Industry
På lager: 16.667
Datablad
10k Ohm ±1% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk, arrays ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YC164-FR-0710KL
DigiKeys varenummer
13-YC164-FR-0710KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-YC164-FR-0710KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-YC164-FR-0710KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
YC164-FR-0710KL
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
YC164-FR-0710KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Producenter
YAGEO
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Applikationer
DDRAM, SDRAM
Kredsløbstype
Isoleret
Monteringstype
Overflademontering
Modstand (Ohm)
10k
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Antal modstande
4
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)
Antal ben
8
Grundlæggende varenummer
Effekt pr. element
62,5mW