YC124-FR-0711KL
DigiKeys varenummer
YC124-FR-0711KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
YC124-FR-0711KL
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804
Detaljeret beskrivelse
11k Ohm ±1% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 0804, konveks, terminaler langside
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
YC124-FR-0711KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Modstand (Ohm)
11k
Pakke/hus
0804, konveks, terminaler langside
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Antal ben
8
Grundlæggende varenummer
Effekt pr. element
62,5mW