YC122-JR-07270KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
270k Ohm ±5% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 2 Modstandsnetværk, arrays ±200ppm/°C 0404 (1010 metrisk), konveks
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YC122-JR-07270KL
DigiKeys varenummer
YC122J-270KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
YC122-JR-07270KL
Beskrivelse
RES ARRAY 2 RES 270K OHM 0404
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
YC122-JR-07270KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Producenter
YAGEO
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kvalifikation
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Applikationer
DDRAM, SDRAM
Kredsløbstype
Isoleret
Monteringstype
Overflademontering
Modstand (Ohm)
270k
Pakke/hus
0404 (1010 metrisk), konveks
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,039" B (1,00mm x 1,00mm)
Antal modstande
2
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)
Antal ben
4
Grundlæggende varenummer
Effekt pr. element
62,5mW