TC124-JR-07100RL
DigiKeys varenummer
13-TC124-JR-07100RLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-TC124-JR-07100RLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-TC124-JR-07100RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TC124-JR-07100RL
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohm ±5% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 0804, konkav, terminaler langside
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Producenter
YAGEO
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Applikationer
DDRAM, SDRAM
Kredsløbstype
Isoleret
Monteringstype
Overflademontering
Modstand (Ohm)
100
Pakke/hus
0804, konkav, terminaler langside
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Antal modstande
4
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Antal ben
8
Grundlæggende varenummer
Effekt pr. element
62,5mW