SR2512JK-7W22RL
DigiKeys varenummer
13-SR2512JK-7W22RLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SR2512JK-7W22RLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SR2512JK-7W22RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SR2512JK-7W22RL
Beskrivelse
RES 22 OHM 5% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)