SR2512JK-7W22RL | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SR2512JK-7W22RL |
Beskrivelse | RES 22 OHM 5% 2W 2512 |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 22 Ohms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |