SR2512FK-7W110RL
DigiKeys varenummer
13-SR2512FK-7W110RL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR2512FK-7W110RL
Beskrivelse
RES 110 OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110 Ohms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)