SR2010JK-075K6L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 4.867
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
5.6 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR2010JK-075K6L
DigiKeys varenummer
SR2010JK-075K6L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR2010JK-075K6L
Beskrivelse
RES 5.6K OHM 5% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR2010JK-075K6L Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)