SR1218KK-073R3L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
3.3 Ohms ±10% 1W Chipmodstand Bred 1812 (4532 metrisk), 1218 Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR1218KK-073R3L
DigiKeys varenummer
311-3.3NMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR1218KK-073R3L
Beskrivelse
RES 3.3 OHM 10% 1W 1812 WIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR1218KK-073R3L Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 1812 (4532 metrisk), 1218
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,181" B (3,10mm x 4,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)