SR1210FR-7W3R9L
DigiKeys varenummer
13-SR1210FR-7W3R9L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR1210FR-7W3R9L
Beskrivelse
RES 3.9 OHM 1% 1W 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.9 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)