SR1210FR-071R1L
DigiKeys varenummer
13-SR1210FR-071R1LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR1210FR-071R1L
Beskrivelse
RES CHIP 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,102" B (3,10mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)