SR0805KR-7W510RL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 2.160
Stackpole Electronics Inc
KOA Speer Electronics, Inc.
510 Ohms ±10% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR0805KR-7W510RL
DigiKeys varenummer
SR0805KR-7W510RL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR0805KR-7W510RL
Beskrivelse
RES 510 OHM 10% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SR0805KR-7W510RL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)