SR0805FR-7T15RL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 848
Datablad
15 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR0805FR-7T15RL
DigiKeys varenummer
YAG5861TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR0805FR-7T15RL
Beskrivelse
RES 15 OHM 1% 1/3W 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SR0805FR-7T15RL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)