SQG10ZJB-EAU33R
DigiKeys varenummer
13-SQG10ZJB-EAU33R-ND
Producenter
Producentens varenummer
SQG10ZJB-EAU33R
Beskrivelse
RES WW 10W CEMENT 5% 33 OHM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 Ohms ±5% 10W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Driftstemperatur
-55°C – 350°C
Mfr
Funktioner
Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Monteringsfunktion
Beslag
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,890" L x 0,374" B (48,00mm x 9,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Modstand
33 Ohms
Lederudformning
Lynkoblinger
Tolerance
±5%
Pakke/hus
Radial, Rektangulært etui
Effekt (Watt)
10W
Klasse
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Kvalifikation
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C