SMDJ43A/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMDJ43A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMDJ43A/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMDJ43A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ43A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
69,4V Klemme 43,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
43,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V