SMDJ26CA-AT/TR7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
42,1V Klemme 71,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMDJ26CA-AT/TR7
DigiKeys varenummer
13-SMDJ26CA-AT/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ26CA-AT/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
71,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Klasse
Automotive
Dobbeltrettede kanaler
1
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Spænding - Nedbrud (min.)
28,9V
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42,1V