SMDJ24CA-AT/TR13 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
38,9V Klemme 77,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMDJ24CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMDJ24CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMDJ24CA-AT/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMDJ24CA-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ24CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
77,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V