SMDJ17CA-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
27,6V Klemme 108,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMDJ17CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMDJ17CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ17CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
108,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Klasse
Automotive
Dobbeltrettede kanaler
1
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nedbrud (min.)
18,9V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
27,6V