SMDJ160CA/TR7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 2.300
Datablad
259V Klemme 11,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMDJ160CA/TR7
DigiKeys varenummer
13-SMDJ160CA/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ160CA/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
259V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
11,6A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
160V
Spænding - Nedbrud (min.)
178V