SMDJ13CA-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
21,5V Klemme 139,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMDJ13CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMDJ13CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ13CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
139,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Klasse
Automotive
Dobbeltrettede kanaler
1
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
13V
Spænding - Nedbrud (min.)
14,4V
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
21,5V