SMDJ130A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
209V Klemme 14,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMDJ130A/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMDJ130A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ130A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
209V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
14,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
130V
Spænding - Nedbrud (min.)
144V