SMDH1206B035TF/30
DigiKeys varenummer
13-SMDH1206B035TF/30TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMDH1206B035TF/30CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMDH1206B035TF/30DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDH1206B035TF/30
Beskrivelse
PPTC 1206 30V 0.35A 1.2W
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 30V 350 mA Ih Overflademontering 1206 (3216 metrisk), konkav
Kategori
Tid til udløs
100 ms
Producenter
YAGEO
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
100 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
2.2 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Polymerisk
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Maks.
30V
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konkav
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
350 mA
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,065" B (3,20mm x 1,65mm)
Strøm - Udløs (It)
1.2 A
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)
Strøm - Maks.
20 A