SMD1210B110TF/12
DigiKeys varenummer
13-SMD1210B110TF/12TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMD1210B110TF/12CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMD1210B110TF/12DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMD1210B110TF/12
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 12V 1.1A 1210
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 12V 1.1 A Ih Overflademontering 1210 (3225 metrisk), konkav
Kategori
Tid til udløs
300 ms
Producenter
YAGEO
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
50 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
210 mOhms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Polymerisk
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk), konkav
Spænding - Maks.
12V
Størrelse/dimension
0,127" L x 0,102" B (3,22mm x 2,58mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
1.1 A
Tykkelse (maks.)
0,049" (1,25mm)
Strøm - Udløs (It)
2.2 A
Godkendelsesagentur
cUL, TUV, UL
Strøm - Maks.
100 A