SMCJ45CA/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMCJ45CA/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMCJ45CA/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMCJ45CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ45CA/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
72,7V Klemme 20,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,7V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
20,6A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Spænding - Nedbrud (min.)
50V