SMCJ170CA/TR7
DigiKeys varenummer
13-SMCJ170CA/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMCJ170CA/TR7CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMCJ170CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ170CA/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
275V Klemme 5,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
275V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
170V
Spænding - Nedbrud (min.)
189V