SMCJ100CA-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
162V Klemme 9,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMCJ100CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMCJ100CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ100CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
9,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
100V
Spænding - Nedbrud (min.)
111V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
162V