SMBJ180CA-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
292V Klemme 2,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMB)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ180CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMBJ180CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ180CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
180V
Spænding - Nedbrud (min.)
201V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
292V