SMAJ58A/TR7
DigiKeys varenummer
13-SMAJ58A/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMAJ58A/TR7CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMAJ58A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ58A/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
93,6V Klemme 4,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
93,6V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
4,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
400W
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
58V
Spænding - Nedbrud (min.)
64,4V