SMAJ24CA-HP6/7
DigiKeys varenummer
13-SMAJ24CA-HP6/7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMAJ24CA-HP6/7CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMAJ24CA-HP6/7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ24CA-HP6/7
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 15,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
15,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
600W
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V