SMAJ22CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMAJ22CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMAJ22CA-AT/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMAJ22CA-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ22CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
35,5V Klemme 11,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
11,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
22V
Spænding - Nedbrud (min.)
24,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
35,5V