SMAJ18CA/TR7
DigiKeys varenummer
13-SMAJ18CA/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMAJ18CA/TR7CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMAJ18CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ18CA/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
29,2V Klemme 13,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
29,2V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
13,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
400W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
18V
Spænding - Nedbrud (min.)
20V