SMAJ15A-AT/TR7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
24,4V Klemme 16,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMAJ15A-AT/TR7
DigiKeys varenummer
13-SMAJ15A-AT/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ15A-AT/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
16,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
15V
Spænding - Nedbrud (min.)
16,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
24,4V