SMAJ130CA-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
209V Klemme 1,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMAJ130CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMAJ130CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ130CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
1,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
130V
Pakke/hus
DO-214AC, SMA
Spænding - Nedbrud (min.)
144V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
209V