SMAJ10CA-HP6/7
DigiKeys varenummer
13-SMAJ10CA-HP6/7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMAJ10CA-HP6/7CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMAJ10CA-HP6/7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ10CA-HP6/7
Beskrivelse
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
17V Klemme 35,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
17V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
35,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
600W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
10V
Pakke/hus
DO-214AC, SMA
Spænding - Nedbrud (min.)
11,1V