RV2010JK-079M1L
DigiKeys varenummer
13-RV2010JK-079M1L-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RV2010JK-079M1L
Beskrivelse
RES 9.1 MOHM 5% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9.1 MOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Højspænding, Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Højspænding, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)