RV1206JR-07120KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 24.724
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
120 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RV1206JR-07120KL
DigiKeys varenummer
RV1206JR-07120KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RV1206JR-07120KL
Beskrivelse
RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RV1206JR-07120KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)