RV1206FR-07330KL
DigiKeys varenummer
13-RV1206FR-07330KLTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RV1206FR-07330KLCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RV1206FR-07330KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RV1206FR-07330KL
Beskrivelse
RES SMD 330K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RV1206FR-07330KL Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)