RV0805FR-07357KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
357 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RV0805FR-07357KL
DigiKeys varenummer
RV0805FR-07357KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RV0805FR-07357KL
Beskrivelse
RES SMD 357K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RV0805FR-07357KL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)